Úvod » Letní sezóna » Léto 2011

Závěr léta 2011

publikováno 05.09.2011 (aktualizováno 04.07.2016)

Po mistrovství ČR na všechny závodníky, závěrečný víkend srpna, čekaly na biatlové nadšence úplně dva poslední závody. Tentokrát byl třetí pohár v Letohradu. Kapslovna měla své zástupce, a snažila se držet krok s ostatními kluby, i ve svém oslabení. Sbíraly se poslední body do celkové soutěže jak jednotlivců tak i družstev a boj byl opravdu neúprosný. Šanci být mezi kluby do třetího místa Kapslovna měla, bohužel jí chyběla jedna bodující žena, a tak těsně nedosáhla na třetí místo o necelých 39 bodů. Druhé a třetí místo dělil pouze jediný bod. I když bylo znát, že někteří stálí závodníci na startu chyběli, nemůžeme říci, že by se závody nevydařily.

Pomyslné medaile za druhá místa cinkaly na krku dvoum z našich řad. Prvním byl Vítek Smetana(muži B) a druhým byl Vašek Marek(muži C). Oba dva závodníci ukázali, že se veteránské kategorie nebojí hromadných startů, a s velkým nasazením soupeřili. Objevila se zde i čtvrtá místa, o která se zasloužili Kateřina Vlastníková(ženy A) a Pavel Käss(muži B). V sobotu se při rychlostním závodě dařilo už trochu méně, protože "zlé brambory" tentokrát dostali naši sobotní medailisté.

Celkově se v žebříčku do pátého místa umístili tito závodníci Vítek Smetana(muži B) na druhém místě, Vašek Marek na třetím místě, Hanka Smrčková na čtvrtém místě a Marian Valek na pátém místě.

Oficiální stránky střelnice KB Kapslovna
Pro informace o nabídce střelnice (střelba, zkoušky odborné způsobilosti, prodej střeliva aj.) na www.kapslovna.cz .

« 04 / 2018 »

Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery